Golfový klub - Korfu, Řecko

Golfový klub na Korfu nabízí  rovinné osmnáctijamkové hřiště posazené do zeleně  rozmanitých subtropických stromů a keřů. Hřiště designoval známý švýcarský golfový architekt Donald Harradine a podařilo se mu jej výborně zakomponovat do přírody kolem říčky Nafsika v údolí s názvem, který má pro nás zcela odlišný význam – ROPA Valley.

Hřiště je obvykle v provozu od března do listopadu. Konkrétní zahájení provozu závisí na skončení zimních dešťů. Na hřišti je možné zapůjčit si hole, golfový vozík obyčejný nebo s elektrickým pohonem a v omezené míře i golf cart.  Je zde i standardně vybavený golfový obchod, takže je možné nakoupit i ty golfové potřeby, které jste si zapomněli při odjezdu doma.

Doporučuji si předem rezervovat tee time. Občas se stává, že na Korfu zastaví cruiser, putující po ostrovech středomoří a v takovém případě se určitě najdou turisté, kteří využijí při přistání nabídku vyzkoušení místního golfového hříště.

Fee je levnější při opakující se hře a proto je třeba vždy uschovat potvrzení platby z předchozí návštěvy.

Našim hostům můžeme zajistit golfové vouchery za zvýhodněnou cenu!

Po skončení více nebo i méně úspěšné hry se nabízí příjemné posezení  na terase klubovny s nabídkou běžného občerstvení.

Bližší podrobnosti o golfovém hřišti Corfu Golf Club naleznete na internetu na adrese www.corfugolfclub.com.

Většina golfových hráčů chce po hře ošetřit své „nádobíčko“. Pro ten účel je po návratu do vily Prinos možné použít venkovního umyvadla vlevo pod schody na terasu s bazénem.